Напівлюкс - 1 номер

400 ГРН. /ДОБА

Це комфортабельний номер великої площі з розкішною обстановкою. Зручний, добре обставлений, затишний номер, від якого у Вас залишаться тільки приємні враження. У номері: одне двоспальне ліжко, шафа, стіл, стільці, тумбочки, холодильник, супутникове ТБ, wi-fi, санвузол (душ, унітаз, умивальник, дзеркало, фен, кількість рушників - 2 на особу). Розміщення - 2 людини.


Напівлюкс - 2 номер

400 грн. /ДОБА

Просторий номер з інноваційними дизайнерським рішенням. Відмінний номер для людей які цінують свій відпочинок. У номері: одне двоспальне ліжко, шафа, стіл, стільці, тумбочки, холодильник, супутникове ТБ, wi-fi, санвузол (душ, унітаз, умивальник, дзеркало, фен, кількість рушників - 2 на особу). Розміщення - 2 людини.


Напівлюкс - 3 номер

400 ГРН. /ДОБА

Затишний і просторий номер. Відмінний номер для гідного відпочинку. Розташований вкінці коридору. Ідеально підходить для молодих людей. У номері: одне двоспальне ліжко, шафа-купе, стіл, стільці, тумбочки, холодильник, супутникове ТБ, wi-fi, санвузол (душ, унітаз, умивальник, дзеркало, фен, кількість рушників - 2 на особу). Розміщення - 2 людини.


Напівлюкс - 4 номер

Розміщення: 2 людини - 400 грн / ДОБА

+1 Додаткове місце - 100 грн / добу. 

 Комфортний світлий номер, з великою житловою кімнатою і зоною відпочинку. Відмінний номер для невеликої групи з трьох осіб . У номері: одне двоспальне ліжко з розкладним диваном для додаткового спального місця, шафа, стіл, стільці, тумбочки, холодильник, супутникове ТБ, wi-fi, санвузол (душ, унітаз, умивальник, дзеркало, фен, кількість рушників - 2 на особу) .


Напівлюкс - 7 номер

РОЗМІЩЕННЯ: 2 ЛЮДИНИ - 400 ГРН / ДОБА 

+1 ДОДАТКОВЕ МІСЦЕ - 100 ГРН / ДОБУ. 

Комфортний світлий номер, з великою житловою кімнатою і зоною відпочинку. Цей номер унікальний тим, що в номері є можливість оселитися 4 особам. Дві особи на двоспальному ліжку а дві на розкладному дивані. Відмінний варіант для сім'ї або групи. У номері: одне двоспальне ліжко з розкладним диваном для додаткового спального місця, шафа, стіл, стільці, тумбочки, холодильник, супутникове ТБ, wi-fi, санвузол (душ, унітаз, умивальник, дзеркало, фен, кількість рушників - 2 на особу) .


Напівлюкс - 10 номер

РОЗМІЩЕННЯ: 2 ЛЮДИНИ - 400 ГРН / ДОБА 

 +1 ДОДАТКОВЕ МІСЦЕ - 100 ГРН / ДОБУ. 

Тихий затишний номер, відпочинок в якому принесе Вам лише задоволення. А сприятлива обстановка налаштовує тільки на позитив. У номері: одне двоспальне ліжко з розкладним кріслом для додаткового спального місця, шафа, стіл, стільці, тумбочки, холодильник, супутникове ТБ, wi-fi, санвузол (душ, унітаз, умивальник, дзеркало, фен, кількість рушників - 2 на особу) .